UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13699222
nr 1369 9222
Väggur
Empirestil. Höjd: 80cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:23:38
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)